Değerlerimiz

Bahçe Tarım insanlara temiz ve kaliteli gıda sunma ilkesinden ilham alarak kurulmuş, ilk günkü  heyecan ile büyümeye devam eden ve her çalışanına sahiplenme duygusu ile bünyesine dahil eden büyük bir ailenin adıdır. Bu ailenin en temel amacı; saygı, sorumluluk ve yenilikçilik ilkelerini, altına imza attığı her işe yansıtmaktır.
 
Saygı
İnsanlığın sahip olması gereken en önemli değerin saygı olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. Biz tüm çalışmalarımızda, bulunduğumuz toplumdaki bireylerin hem fiziksel hem de duygusal kişiliğine saygı gösteren, farklılıklarını hoş gören bir anlayışı benimsiyoruz.
 
Sorumluluk
Sırası ile insan hakları, çevresel sorumluluk, ekonomik sorumluluk, ürün ve hizmet sorumluluğu, çalışanlara en iyi iş ortamı sorumluluğu ve topluma katkı konularının nasıl çalıştığını biliyoruz ve bu sorumluluklarımızın hep bilincinde olduğumuzu belirtiyoruz.
 
Yenilikçilik
Bahçe Tarım olarak sürekli gelişim için, değerlerimizden ödün vermeden değişimi her zaman destekledik ve destekliyoruz. Üzerinde imzamızı taşıyan her ürünümüzün en iyi kalite noktasına ulaşmasında AR-GE ve inovasyona verdiğimiz stratejik önemin yer aldığını biliyoruz.